Jeśli dręczysz się z powodu nietypowej konstrukcji warg sromowych lub łechtaczki, miewasz trudność z odczuwaniem satysfakcji w pożyciu intymnym spowodowany modyfikacjami lub uszkodzeniami zewnętrznych narządów płciowych lub, ze względów subiektywnych, chcesz zmodyfikować kształt okolic płciowych – medycyna estetyczna proponuje dla Ciebie szereg propozycji, które w łatwy sposób rozwiążą Twoje problemy oraz wydatnie polepszą komfort funkcjonowania.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Pierwszą spośród bardziej interesujących propozycji ginekologii plastycznej jest stosowanie lasera, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem Aphrodite polecany bywa w wypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale też w przypadkach innych nieprawidłowości. Laser może być wykorzystywany też w przypadku wielu odmiennych bolączek natury ginekologicznej – szczegóły przeprowadzanego zabiegu i sposób jego dopasowania do konkretnej sytuacji uzgadniane będą w trakcie pierwszej wizyty u ginekologa.

Wyniki zabiegu potrafią przewyższyć oczekiwania, ponieważ powoduje on powrót prawidłowego pH pochwy, poprawia jej nawilżenie, intensyfikuje doznawanie przyjemności seksualnej i redukuje bolączki powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia jest w praktyce bezbolesna i niezwykle szybka, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do klasycznych sposobów jest niezwykle króciutki, a dyskomfort z nim związany – nieduży.

Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg trwa nie więcej niż 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na włożeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, który wywołuje skurczenie i stymulację kolagenu. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a dzięki temu – wspiera normalne działanie całego narządu.
Efektem może być polepszenie komfortu funkcjonowania jak również psychicznej trwałości, a także pewności siebie.
Bezpośrednio po zabiegu możliwy jest bezzwłoczny powrót do normalnych czynności.

Zapoznaj się z ofertą:

Ginekolog Wrocław

Masz kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w czasie uprawiania seksu, świąd lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię rosnące problemy w odczuwaniu przyjemności w stosunkach intymnych? Chcesz poprawić estetykę okolic płciowych? Odczuwasz problem z akceptacją estetyki własnych okolic intymnych? Jeśli tak to rozważ zabieg Aphrodite, który w kwadrans potrafi usunąć wszystkie problemy, jakie do tej pory jawiły się jako nierozwiązywalne.

Podobne wpisy:

Comments are closed.

Search